Close
Book Your Reservation

Sveiki atvykę į "Natural Skinny Herbs" e-parduotuvę!

Turite klausimų? Parašykite mums info@teatox.lt

Detoksikacija

Po švenčių dažnas pasijuntame nuvargęs ar išsekęs, nors atrodo nieko neveikėme, tik ilsėjomės. Prie šios savijautos stipriai prisideda persivalgymas ir gausesnis nei įprastai alkoholio vartojimas švenčių metu. Į savo organizmą viską dedame net nesusimąstydami, kokį poveikį mums tai turės, todėl susiduriame ir su nepageidaujamomis pasekmėmis. Kaip jų išvengti ir atstatyti darnią organizmo veiklą?

Detoksikacija – tai organizmo valymas, kuris padeda vėl sinchronizuoti visos sistemos veiklą ir susigrąžinti puikią savijautą.

 

Detoksikacijos poreikio priežastys

Detoksikacija yra intoksikacijai priešingas procesas, kurio metu iš organizmo šalinami toksinai. Savo pirmine prasme detoksikacija reiškia kraujo valymą, t.y. nereikalingų priemaišų pašalinimą. Tačiau detoksikacijos metu toksinai pašalinami ir iš kitų organų: inkstų, žarnyno, plaučių, limfos bei odos.  Pagrindinės priežastys, sukeliančios detoksikacijos poreikį – egzotoksinai bei endotoksinai.

Egzotoksinai yra toksinės medžiagos, kurios į mūsų organizmą patenka iš išorės – atsiranda kartu su tuo, ką vartojame: valgome, geriame, kvėpuojame.

Endotoksinai organizme susidaro sutrikus organų veiklai ar medžiagų apykaitai, kai mes sistemą apkrauname persivalgydami ar vartodami netinkamus produktus.

Detoksikacijos metodai

Detoksikacijos būdų yra daug ir įvairių – mityba, sportas, hidrokolonterapija, medicininės priemonės ir pan. Todėl svarbu teisingai pasirinkti, atsižvelgiant į savo ir savo organizmo poreikius.

Vienas populiariausių, veiksmingiausių ir paprasčiausių būdų tai padaryti yra dieta. Ji turi būti racionali ir subalansuota. Kitas populiarus detoksikacijos metodas – įvairių šviežiai spaustų vaisių ir daržovių sulčių vartojimas, kuris tęsiasi 3-7 dienas. Organizmas neapkraunamas sunkiai virškinamu maistu, todėl gali savo pastangas sutelkti toksinų šalinimui.

Žinoma, dėl detoksikacijos pravartu pasikonsultuoti su specialistu, tačiau negalima pamiršti, kad vaistai ir organizmo valymas – du priešingi dalykai.

Siekiant nuolat užtikrinti organizmo išsivalymą patartina vadovautis šiomis paprastomis taisyklėmis:
1. Gerkite organizmui naudingų žolelių arbatą – http://www.teatox.lt
2. Vartokite daug ląstelienos turinčio maisto, pavyzdžiui, rudųjų ryžių, šviežių vaisių ir daržovių. Detoksikacinėmis savybėmis pasižymi burokėliai, ridikai, artišokai, brokoliai, dumbliai.
3. Kasdien išgerkite bent 1,5 litro vandens.
4. Darykite mankštą.
5. Giliai kvėpuokite, skirkite keletą minučių kvėpavimo pratimams.
6. Venkite streso, dėmesį sutelkite į teigiamus dalykus, emocijas.
7. Naudokite kontrastinį dušą: kas 30 sekundžių keičiant vandens temperatūrą.
8. Esant galimybei visada apsilankykite saunoje – su prakaitu pasišalinamos nereikalingos medžiagos.
9. Valykite odą: naudokite natūralias šveitimo priemones, specialius šepečius ir pan.
10. Detoksikacija nėra greitas procesas, todėl visada prisiminkite, kad tai, ką vartojate turi įtakos Jūsų organizmui ir įvertinkite produkto poveikį.

Verta paminėti, kad detoksikacijos metu dažniausiai sumažėja kūno svoris. Vis dėlto detoksikacijos pagrindinė paskirtis – organizmo valymas. Svoris valant organizmą sumažėja skysčių netekimo sąskaita, todėl grįžus prie įprastinės mitybos tuoj pat atsistato. Vadinasi, reikalingas Jūsų ryžtas visada palaikyti nepriekaištingą savijautą.

Ar Jums reikia detoksikacijos?

Kai kurie specialistai laikosi nuomonės, kad detoksikacija turėtų būti atliekama bent kartą per metus. Trumpa programa, nealinanti organizmo, padedanti atsikratyti nereikalingų toksinų, yra saugi ir naudinga sveikatai. Jeigu esate svarbus sau bei turite tikslą būti sveikas

„Natural Skinny Herbs“ Teatox yra kaip tik Jums!

 

 

Daugiau skaitykite: http://sveika.lt/organizmo-valymas-detoksikacija/